Felicitări adresate sportivilor CS Chimia – Karate

”Țin să îi felicit pe toți sportivii noștri pentru excelentele rezultatele obținute, pentru ROMÂNIA și pentru VÂLCEA și să le urez mult succes în continuare.

Vreau să mulțumesc Primăriei Municipiului Râmnicu Vâlcea și în special domnului primar Mircia Gutău, pentru ajutorul oferit în timpul pregătirii la Sala Sporturilor. Nu în ultimul rând, doresc să mulțumesc SCM Râmnicu Vâlcea, Federației Române de Karate, D.J.S.Vâlcea, C.S.Chimia Râmnicu Vâlcea, în special doamnei director, prof. Alexandrescu Lelioara și părinților.” – Prof. Antrenor Emerit, Paul DINU

Urmează cantonamentul din Tunisia în perioada 26.05 – 02.06.2022.

Similar Posts