Paul Dinu – antrenorul anului, Andreea Bîlă – sportiva anului, la Gala de la Crystal Palace Forest

Articol preluat de pe Tribuna Valceana

Primăria Râmnicului şi Consiliul Judeţean Vâlcea au organizat, vineri seara, la Restaurant Crystal Palace Forest, un eveniment de amploare, intitulat „Gala Sportului Vâlcean”, la care au participat sportivi şi antrenori cu rezultate în anul 2019, dar şi câteva foste glorii ale sportului vâlcean. Toţi au fost premiaţi de autorităţile locale şi judeţene.

Citește articolul complet pe tribunavalceana.ro

Similar Posts